Za vinařem do Velkých Bílovic – 25.5. – 2.9. 2020

Kdy 25. květen 2020 15:00 – 2. září 2020 19:00

Vinné sklepy ve Velkých Bílovicích se postupně od 25. května otevřou pro širokou veřejnost. Nejedná se o ledajaké otevření, rovnou startuje akce Za vinařem! Co to znamená? Od 25. května do 2. září 2020, po celou turistickou sezónu, bude mít ve Velkých Bílovicích službu 3 – 5 vinařství každý týden.

„Sloužící“ vinařství bude milovníkům vína poskytovat nadstandardní servis a služby. Řízená degustace přímo s majitelem vinařství, sklenka a osm druhů vína za 200 Kč. Vítejte v největší vinařské obci v ČR Velké Bílovice!

Každý týden, vždy od čtvrtka do středy, bude otevřeno jiných 3 – 5 vinařství. Návštěvníci budou mít u každého vinaře možnost ochutnat vždy minimálně 8 druhů vín za 200 korun. Na své zastávce vždy dostanou sklenku, kterou po degustaci vrátí.

Pokud návštěvníkovi nebude stačit návštěva jednoho vinařství, není nic snazšího, než si zjistit, který další vinař má tento týden otevřený sklep a zaťukat u něj na dveře. O každého milovníka vína bude dobře postaráno. K lepší orientaci po otevřených sklípcích Velkých Bílovic poslouží info-tabule na náměstí Osvoboditelů, mapa sklepních uliček a cedule „Za vinařem do Velkých Bílovic“, která bude vždy před vchodem do otevřeného vinařství.

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *